Wszystkie opłaty
w jednym miejscu.

Od teraz zapłacisz za prąd, gaz, internet oraz telefon za pomocą jednego kliknięcia.
Nie trać czasu na rachunki!


Wskazujesz swoich dostawców

Po zarejestrowaniu się wybierasz dostawców, od których rachunki chcesz opłacać przez platformę Moje Usługi. Możesz wskazać każdego dostawcę – również wspólnotę mieszkaniową, przedszkole, szkołę, klub fitness czy opłaty urzędowe.

Wszystko w jednym miejscu

Moje Usługi zapamiętuje dostępy do Twoich dostawców, dzięki czemu nie musisz ich pamiętać. Wszystkie opłacone, bądź oczekujące na zapłatę zobowiązania wobec wybranych przez Ciebie dostawców, widzisz w jednym miejscu.

Wszystko masz pod kontrolą

Moje Usługi przypomną Ci o nadchodzących płatnościach. Dokładnie wiesz, ile wydajesz na poszczególne usługi oraz kontrolujesz zużycie.

Wszystkie faktury opłacasz jednym kliknięciem

Wskazujesz, które rachunki chcesz opłacić i robisz to dosłownie jednym kliknięciem!

Jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo?

Używam serwisu Moje Usługi bo mega pomaga mi w płatnościach związanych z moimi nieruchomościami.

Piotr, właściciel trzech mieszkań na wynajem

Mam cały zestaw płatności związanych ze szkołą i zajęciami dodatkowymi moich dzieci. Co miesiąc traciłam co najmniej kilka godzin na rachunki, a mimo to kilka razy zdarzyło się czegoś nie zapłacić. Teraz poświęcam na to mniej czasu i o niczym nie zapominam. Polecam wszystkim rodzicom!

Joanna, mama trójki dzieci

Moje Usługi poleciła mi koleżanka, która tak jak ja, pomaga rodzicom w finansach. Teraz płacę swoje oraz rodziców rachunki z jednego miejsca. Rodzice przestali chodzić na pocztę, co zawsze było dla nich bardzo problematyczne i kosztowne.

Marzena, opiekuje się finansami swoich rodziców

Powiem tak, to działa świetnie! Nie musze już co miesiąc wyszukiwać i wklepywać z historii rachunku tych wszystkich płatności tylko pojawiają się automatycznie, gotowe do opłacenia.

Jerzy, właściciel małego sklepiku

Odzyskaj kontrolę nad rachunkami!

Wypróbuj za darmo!

Pisali o nas

ING logo Cashless logo Bezprawnik logo Mam Startup logo SpidersWeb logo Ale Bank logo Subiektywnie o finansach logo Moje Bankowanie logo Finansovo logo PR News logo Fintek logo