Piętnaście tysięcy klientów jest już z nami!

5/18/2020

Kiedy 8 miesięcy temu świętowaliśmy uruchomienie serwisu Moje Usługi pod skrzydłami ING, nie przypuszczaliśmy, że tak szybko przyjdzie nam cieszyć się kolejnymi sukcesami. Trzy miesiące temu usługa świętowała 10 tysięcy użytkowników a teraz jest nas już 15 tysięcy. To dobry czas, by spojrzeć wstecz i podsumować najciekawsze rozwiązania, jakie w tym czasie wprowadziliśmy.

Moje Usługi to rozwiązanie automatycznie agregujące rachunki w jednym miejscu, co pozwala na łatwe monitorowanie i zarządzanie cyklicznymi opłatami przez użytkownika. Integracja z bramką płatniczą imoje pozwala klientom opłacać swoje zobowiązania on-line: kartą, BLIK-iem lub szybkim transferem. Moje Usługi to pierwszy taki serwis w Polsce, z którego korzystać mogą klienci wszystkich banków - nie tylko ING.

Użytkownicy Moich Usług oszczędzają czas

Nikt nie chce tracić czasu na przepisywanie danych do przelewu czy szukanie papierowych faktur. Chcemy więc poprawiać doświadczenia naszych użytkowników i zachęcać do przenoszenia finansów gospodarstwa domowego do sieci. Dlatego nieustannie wdrażamy nowe funkcje.

Oto mały przegląd najciekawszych z nich:

Potwierdzenia płatności dostępne bezpośrednio w serwisie, które pozwalają na otrzymanie dokumentu poświadczającego realizację transakcji na platformie.

Logowanie przez media społecznościowe – klient może połączyć swój profil na portalach Facebook lub Google z kontem na Moich Usługach, co ułatwia i przyspiesza rejestrację i logowanie.

Funkcja “przeciągnij i upuść” rachunek – przyspiesza proces dodawania opłat i ogranicza go do dwóch kliknięć.

Inteligentne dodawanie dostawców pozwalające na pobranie wszystkich opłat od dostawców, którzy wysyłają faktury drogą mailową w sposób w pełni automatyczny, bezpieczny i szybki. Użytkownik jedynie podpina skrzynkę e-mail, na którą przychodzą opłaty.

Historia płatności to udostępniona na profilu klienta platformy zakładka, pozwalająca na łatwy przegląd dotychczas opłaconych na platformie faktur. W połączeniu z potwierdzeniami płatności kategoria ta pozwala na dokładne katalogowanie swoich wydatków.

Wydzielanie subkont wewnątrz jednego konta w eBOKu to opcja, którą docenią osoby, posiadające na przykład dwa adresy podpięte pod jedno konto w systemie dostawcy – pozwoli to na łatwe rozróżnianie opłat dotyczących poszczególnych adresów, a faktury pobierane w plikach PDF z systemu dostawcy pozwalają również na przegląd wszelkich szczegółów płatności.

Dwie pieczenie na jednym ogniu, czyli płatności z Twisto

Od kilku miesięcy nasi klienci mogą opłacać swoje rachunki z terminem płatności wydłużonym do 21 dni. Nie trzeba zakładać konta na nieznanych stronach, podawać numeru telefonu ani wypełniać zbędnych formularzy. Z Twisto Pay w serwisie Moje Usługi korzysta się intuicyjnie i szybko. Metoda płatności Twisto

Polecaj i Zarabiaj - Moje Usługi opłacą Twoje rachunki

Niesłabnącą popularnością cieszy się program poleceń, w którym każdy może zdobyć 330 złotych na swoje rachunki. Od 16 października 2019 roku nasi klienci wykorzystali prawie 10 tysięcy kuponów promocyjnych, a dzięki zaproszeniu dołączyło do nas ponad 5 tysięcy nowych użytkowników. Kolejni jeszcze chętniej korzystają z kuponów i programu poleceń. Kupony promocyjne

Udział w akcji ING Banku Śląskiego zachęcającej do pomocy bliskim w bankowaniu z domu podczas pandemii

Moje Usługi ułatwiają zdalne realizowanie cyklicznych płatności, dlatego z dumą przyłączyliśmy się do akcji ING #zdalnidopomocy. W akcji #zdalnidopomocy ING zachęca do wspierania tych, którzy gorzej odnajdują się w internetowej rzeczywistości. Podpowiada jak nauczyć ich bankować online, zrobić zakupy w internecie czy zainstalować aplikację. Do udziału w akcji zachęcają Młodzi Zdalni, którzy świetnie radzą sobie w warunkach online i podpowiadają jak nauczyć tych mniej zdalnych ogarniać świat online.

Nie możemy pozostawić tego bez szczególnych podziękowań dla wszystkich osób korzystających z Moich Usług. To Wasze aktywne korzystanie z serwisu sprawia, że wciąż chcemy się rozwijać i doskonalić platformę, a lawinowo rosnąca liczba użytkowników utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy, ma realną wartość. Serdecznie dziękujemy za powierzone nam zaufanie.

Wznieśmy toast za kolejne piętnaście tysięcy!

Polecamy na blogu

Płyta indukcyjna czy gazowa? Pomagamy wybrać bardziej opłacalną

Gdy urządzamy nową kuchnię lub podczas jej remontu, jedno z podstawowych pytań wymagających odpowiedzi, to gaz czy indukcja? Kuchnie z płytami indukcyjnymi różnią się bowiem znacznie od kuchni gazowych i to pod wieloma względami.
1/15/2021

Ogrzewanie domu pompą ciepła – czy to się opłaca?

Zielona energia, ekologiczne źródło ciepła, oszczędne ogrzewanie – tymi sformułowaniami najczęściej określa się nowoczesne sposoby ogrzewania budynków, do których bez wątpienia zaliczają się pompy ciepła.
1/15/2021

Koszty ogrzewania domu. Czym to zrobić najtaniej?

Koszty ogrzewania domu to jeden z tych wydatków, którego nie można pominąć przy planowaniu budżetu, szczególnie w porze zimowej. Faktury bywają wyjątkowym obciążeniem dla portfela, jednak trudno znaleźć sposób na racjonalizację kosztów.
1/15/2021

Klasy energetyczne – czym są i czym się różnią?

Klasy energetyczne to znakomity pomysł Unii Europejskiej, która swego czasu postanowiła na terenie wspólnoty określić dla obywateli i konsumentów poziom zużycia energii elektrycznej w poszczególnych urządzeniach.
1/15/2021

Jak zaoszczędzić na abonamencie telewizji, internecie i telefonie?

Trudno dziś wyobrazić sobie życie bez dostępu do internetu, bez telefonu w kieszeni, czy telewizji, która zapewnia nie tylko rozrywkę, ale ma także walory edukacyjne. Jak powszechnie wiadomo, każda z tych usług wiąże się z określonymi kosztami.
1/15/2021

Jak oszczędzać wodę? 7 pomysłów na oszczędzanie wody.

Skoro woda stanowi ponad 70% powierzchni Ziemi dlaczego w ogóle powinniśmy ją oszczędzać? Niestety większość tego stanowią morza i oceany, a więc słona woda nienadająca się do picia.
1/15/2021

Jak oszczędzać prąd? Kilka wskazówek oszczędzania na energii.

Początek roku to zazwyczaj czas gdy dostawcy energii elektrycznej podnoszą jej ceny. Mimo, iż rynek ten jest cały czas regulowany z roku na rok za energię elektryczną płacimy coraz więcej.
1/15/2021

Jak oszczędzać na kontach bankowych i innych produktach finansowych?

Rynek usług bankowych z roku na rok rośnie w siłę, co widać choćby w statystykach, wskazujących, że ponad 80% Polaków posiada konta bankowe. Co decyduje, że otwieramy rachunek osobisty w konkretnym banku?
1/15/2021

Czym jest budżet domowy i jak go zaplanować?

Czy należy planować swój budżet domowy? Każdy, kto świadomie podchodzi do dysponowania pieniędzmi przez siebie i swoją rodzinę wie od dawna, że planowanie budżetu domowego jest pewną koniecznością, obowiązkiem, który jednak spełnia się z przyjemnością.
1/15/2021

3 najważniejsze porady dla osób inwestujących w nieruchomości (nie tylko początkujących)!

Internet pęka w szwach od porad dla osób, które zaczynają inwestować w nieruchomości lub dopiero się nad tym zastanawiają. A co z osobami które już „siedzą” w tym temacie? W tym artykule poruszymy kilka rad dla początkujących jak i tych trochę bardziej zaawansowanych.
12/18/2020

Odzyskaj kontrolę nad rachunkami!

Ta strona korzysta z plików cookies.