Zachowanie odległości i społeczny dystans to dziś najdojrzalsza forma miłości

4/22/2020

Wielu z nas przełączyło się na tryb on-line. Również seniorzy, którzy dotąd nie mogli lub nie chcieli korzystać ze zdalnych rozwiązań, za namową bliskich, coraz bardziej się do nich przekonują. Oto historia jednego z naszych klientów.

Pan Jan jest emerytem. Ma w pobliżu wspierającą rodzinę, jednak zawsze bardzo cenił sobie samodzielność i niezależność. Sam robił zakupy, chodził do lekarzy i opłacał rachunki. Zabierało mu to sporo czasu, lecz rutyna i drobiazgowo zaplanowane dni dawały mu poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad życiem. Wybuch pandemii przekonał go do zmiany sposobu myślenia. Zrozumiał, że wyjście do sklepu czy na pocztę może zagrażać jego zdrowiu.

Ze swymi wnukami z Irlandii od wielu lat komunikował się mailowo i przez Skype’a, dlatego też świat cyfrowych narzędzi nie był mu zupełnie obcy. W zaistniałej sytuacji, zainspirowany przez najbliższych, postanowił sprawdzić inne, zdalne rozwiązania. Zaczął robić zakupy spożywcze w sieci, odważył się skorzystać ze zdalnej wizyty u lekarza, a nawet zapisał się na wirtualną rehabilitację. Chodząc po Internecie natrafił na serwis Moje Usługi, który wspiera zdalne opłacanie rachunków.

Wspólnie z synem założył sobie konto na platformie. Mimo że większość rachunków dostaje tradycyjną pocztą, zupełnie mu to nie przeszkadza: robi im zdjęcie, a dane do płatności podstawiają się same. Ryzyko błędu w kwocie czy numerze konta jest tutaj minimalne.

Dodawanie pojedynczej opłaty

W każdej chwili może też sprawdzić, czy dany rachunek już opłacił czy nie, bo w serwisie widzi statusy płatności.

Lista opłat

Czy mogę zrobić zdjęcie jakiejkolwiek faktury i wysłać je na platformę?

Oczywiście. W ten sposób możesz przesłać dowolną fakturę za usługę opłacaną cyklicznie – niezależnie od tego, czy jest to: czynsz w małej spółdzielni mieszkaniowej, podatek od nieruchomości, czy też opłata za Internet lub telefon.

Jak szybko można dodać fakturę?

Faktury dodawane są w ciągu maksymalnie jednego dnia roboczego, jednak zazwyczaj dzieje się to w ciągu kilku godzin. Nie musisz się martwić o poprawność i bezpieczeństwo danych z faktury.

Ile kosztuje założenie konta w serwisie Moje Usługi ?

Za założenie i korzystanie z konta nic nie płacisz. Do rachunków możemy doliczyć 0,89 zł, jednak poinformujemy Cię zanim pobierzemy opłatę.

Co z zachowaniem prywatności i bezpieczeństwem moich danych?

Nie musisz się o to martwić. Czuwa nad nimi ING Bank Śląski, jednak nie trzeba być jego klientem, by zarejestrować się na platformie. Usługa jest dostępna dla wszystkich.

Polecamy na blogu

Domowe rachunki zaczynają puchnąć? Sprawdź je i zmień dostawców!

Jaki wpływ wywarły pandemia i praca zdalna na nasze regularne domowe opłaty? Minęło już kilka tygodni od rozpoczęcia krajowej kwarantanny. Mamy wystarczające dane, by rozpocząć obserwację, czy i o ile wzrastają nasze domowe rachunki za media. I by podjąć działania.
7/9/2020

Automatyczne płatności z zapisanej karty w Moich Usługach

Z tego artykułu dowiesz się, czym jest autopłatność w serwisie Moje Usługi, jakie daje korzyści oraz kiedy i jak możesz z niej korzystać. Poznasz też opinie pierwszych klientów, którzy skorzystali z autopłatności.
7/1/2020

Wszystko co musisz wiedzieć o technologii 5G - potwierdzamy fakty i obalamy mity.

Dowiedz się czym jest sieć 5G. Jaka jest różnica pomiędzy nią a 4G/LTE? Czy jest szkodliwa dla zdrowia? Jakie są korzyści z tej technologii? Wszystkiego dowiesz się w wywiadzie z Dyrektorem Zarządzającym Fundacji Digital Poland. Rozmowę prowadzi Izabela Bogumił - Dyrektor Zarządzający Sektorem Telekomunikacyjnym, Mediowym i Technologicznym w ING Banku Śląskim.
5/26/2020

Piętnaście tysięcy klientów jest już z nami!

Kiedy 8 miesięcy temu świętowaliśmy uruchomienie serwisu Moje Usługi, nie przypuszczaliśmy, że tak szybko przyjdzie nam cieszyć się kolejnymi sukcesami. Zaledwie trzy miesiące temu było z nami 10 tysięcy użytkowników – teraz jest nas już 15 tysięcy!
5/18/2020

6 powodów, dla których tracisz kontrolę nad opłatami cyklicznymi

Jeszcze kilkanaście lat temu dostawałeś rachunki „w papierze”. Chodziłeś systematycznie na pocztę lub do banku, ustawiałeś się w długiej kolejce i za jednym zamachem opłacałeś prąd, gaz i całą resztę. „Kwitki” z pieczątką wrzucałeś do kartonowej teczki z napisem ”opłaty” i tak co miesiąc.
5/7/2020

Odzyskaj kontrolę nad rachunkami!

Ta strona korzysta z plików cookies.